Dárkové balíčky-masáže

Masáž se provádí na Blízkém a Dálném východě již nejméně od roku 3000 př. Kr. a je to pravděpodobně nejstarší známý způsob léčení. Lékaři ve starověkém Řecku byli zběhlí v masírování ztuhlých a bolestivých svalů a Hippokrates, známý jako "otec medicíny", v 5. století př. Kr. napsal: 

"Cesta ke zdraví je v každodenní vonné lázni a olejové masáži." 


Komu může masáž pomoci?


Masáž se nejvíce používá a má také nejlepší výsledky, chceme-li uvolnit tělo i mysl a tím se zbavit celodenní únavy a napětí.

Na nejjednodušší úrovni může masáž zmírnit určité bolesti zad a bolest v šíji, které se často objevují na konci pracovního dne zejména u lidí, kteří se hrbí nad stolem nebo nevhodně sedí za volantem automobilu.

Havajská masáž Lomi Lomi
Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž je označována za perlu mezi masážemi, má přezdívku Loving Hands (laskavé ruce).

Používáme u ní velmi plynulé, měkké i hluboké techniky, které jsou vykonávány nejen prsty a dlaněmi, ale především předloktími a lokty. Začínáme masírovat od vrcholu zad, přecházíme na pánev, celá záda a šíji. Pokračujeme masáží zadní části nohou, poté se masíruje přední část nohou a oblast rukou. Ve spojení s vůní aromatických olejů má havajská masáž velmi vysoký terapeutický a relaxační účinek.

720,- Kč (délka masáže - 1,5 hodin)

Masáž lávovými kameny
Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny se provádí za pomocí speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického přírodního oleje.

Horký tlak z kamenů proniká do svalů. Dochází k uvolnění křečí, rozpouštění bolesti, ztuhlosti a regeneraci tkání. Zlepšuje se celkový krevní oběh, posiluje se lymfatický a imunitní systém. Masáž lávovými kameny výrazně pomáhá také při odstranění problémů se spánkem, koncentrací a neschopností se uvolnit, při klimakterických obtížích. Kombinace tepla, dotyku a vůně se pro klienta stává nezapomenutelným zážitkem.

630,- Kč (délka masáže - 75 minut)


Manuální lifting obličeje je velice jemná technika, šetrná k pokožce a doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvení kůže dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, k zrychlení odvodu odpadních látek a k úbytku podkožního tuku.

Balíček 3 masáží 990,- Kč (Délka 1 masáže 60 min)