Pedikúra

Nohy nás provází celým životem. Zatěžujeme je každý den, ať ́ už sedíme, chodíme nebo se věnujeme naší oblíbené činnosti. Klasická pedikúra (mokrá) je metoda, která se používá již desítky let. Celá procedura začíná koupelí nohou v teplé lázni se změkčujícími přísadami po dobu 10 až 20 minut. Během této doby dojde ke změkčení otlaků, mozolů, nehtů a uvolnění nečistot z nehtových lůžek. Po důkladném osušení nohou se vyčistí a ošetří nehtové lůžko, pomocí ostré žiletky či skalpelu se opatrně odstraní zrohovatělá kůže a mozoly. Odstraní se případná kuří oka. Následuje zkrácení, pilování nehtů do ideálního a zdravého tvaru a následně se vyleští. Doporučovaná doba opakování procedury je po 3 až 5 týdnech. 

Ceník

Klasická pedikúra (mokrá)

Klasická pedikúra (mokrá)

lázeň, desinfekce, odlakování, zkrácení a úprava nehtů, ošetření jejich okolí, odstranění zrohovatělé kůže a aplikace krému 

550 Kč

Odstranění kuřího oka

100 Kč

Ošetření zarostlého nehtu

100 Kč

Klasický zábal nohou

100 Kč

Parafinový zábal nohou 

rozehřátý vosk zjemňuje, vyživuje pokožku nohou, prohřívá klouby 

150 Kč

Uvolňující masáž nohou

200 Kč

Reflexní masáž plosky nohy / lymfatický systém (45 min)

(zvýhodněný balíček - 5 masáží = 2400Kč)

600 Kč

Lakování VINYLUX CND

90 Kč

FOOTLOGIX pedikúra 

650 Kč

  Ceny se mohou lišit dle domluvy, náročnosti a spotřeby materiálu.  

FOOTLOGIX - snoubení medicíny s pedikúrou

Footlogix Pediceuticals® je revoluční a inovativní řada produktů pro péči o nohy, která byla vyvinuta tak, aby poskytovala účinnou a transformující (obnovující) péči pro různá onemocnění pokožky nohou - od prosté suché pleti nohou až po závažnější kožní problémy způsobené cukrovkou. 

V souladu s měnícím se přístupem k potřebám v péči o nohy odborníků a jejich klientů, byla vědecky vyvinuta transformační řada Footlogix Pediceuticals® s jedinečným Dermal Infusion Technology® (DIT) a Spiraleen™ pro podiatristy, pedikuristy a profesionály. Umožňuje řešení kožních problémů, napomáhá aktivním složkám proniknout rychleji a hlouběji do problematické kůže na nohou. Výsledky jsou vidět již za několik dní! Od zvláčnění suché kůže po řešení více problematických potíží způsobených cukrovkou.

Bylo klinicky prokázáno, že jedinečné složení Footlogix® transformuje kůži a nehty na nohou. Poskytuje Vám zdravé a šťastné nohy.