Pedikúra

Odměňte své nohy za jejich každodenní službu. Nechte se hýčkat a přijďte relaxovat. Používáme kvalitní přírodní přípravky FOOTLOGIX a PECLAVUS.

Nohy nás provází celým životem. Zatěžujeme je každý den, ať ́ už sedíme, chodíme nebo se věnujeme naší oblíbené činnosti. Klasická pedikúra (mokrá) je metoda, která se používá již desítky let. Celá procedura začíná koupelí nohou v teplé lázni se změkčujícími přísadami po dobu 5 až 10 minut. Během této doby dojde ke změkčení otlaků, mozolů, nehtů a uvolnění nečistot z nehtových lůžek. Po důkladném osušení se použije desinfekce popř. Footlogix změkčovadlo. Vyčistí se a ošetří nehtové lůžko a frézkou upraví tvar. Skalpelem a seřezávačem se šetrně odstraní zrohovatělá kůže a mozoly. Odstraní se případná kuří oka. Následuje  nanesení Footlogix pěny dle typu pokožky, masážního krému a krátká masáž plosky. Doporučovaná doba opakování procedury je po 3 až 5 týdnech. 

Ceník

Klasická pedikúra (mokrá)

Klasická pedikúra (mokrá)

Ošetření kombinovanou metodou + lehká masáž plosky.

690 Kč

Ošetření kuřího oka

100 Kč

Ošetření zarostlého nehtu

170 Kč

Samostatné stříhání nehtů

250 Kč

Gelová špona (jeden nehet) 

480 Kč

Protetika nehtu (jeden nehet)

550 Kč

Lakování nehtů

180 Kč

Gellak

280 Kč

Gellak (bez pedikúry) 

490 Kč

Lakování nehtů (bez pedikúry)

390 Kč

  Ceny se mohou lišit dle domluvy, náročnosti a spotřeby materiálu.  

FOOTLOGIX - snoubení medicíny s pedikúrou

Footlogix Pediceuticals® je revoluční a inovativní řada produktů pro péči o nohy, která byla vyvinuta tak, aby poskytovala účinnou a transformující (obnovující) péči pro různá onemocnění pokožky nohou - od prosté suché pleti nohou až po závažnější kožní problémy způsobené cukrovkou. 

V souladu s měnícím se přístupem k potřebám v péči o nohy odborníků a jejich klientů, byla vědecky vyvinuta transformační řada Footlogix Pediceuticals® s jedinečným Dermal Infusion Technology® (DIT) a Spiraleen™ pro podiatristy, pedikuristy a profesionály. Umožňuje řešení kožních problémů, napomáhá aktivním složkám proniknout rychleji a hlouběji do problematické kůže na nohou. Výsledky jsou vidět již za několik dní! Od zvláčnění suché kůže po řešení více problematických potíží způsobených cukrovkou.

Bylo klinicky prokázáno, že jedinečné složení Footlogix® transformuje kůži a nehty na nohou. Poskytuje Vám zdravé a šťastné nohy.