Krásné a zdravé vlasy jsou vizitkou každého z nás. Proto je důležité o své vlasy důkladně pečovat.

KadeřnictvíV našem kadeřnictví na Vás čeká příjemné prostředí, profesionální péče za příznivé ceny, milá obsluha a zasloužená relaxace. Poskytujeme kompletní služby dámského, pánského i dětského kadeřnictví na vysoké úrovni. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému zákazníkovi a ošetření  profesionálními přípravky.


Ať už jste tedy příznivci moderní, kvalitní ale přitom co nejpřirozenější vizáže nebo spíše výraznějšího a osobitějšího vzhledu, u nás vždy najdete tu nejlepší kombinaci tvořenou přímo pro Vás.

          CENÍK KADEŘNICTVÍ NALEZNETE ZDE 


                                           Barevné efekty      

Permanentní barva na vlasy FRAMCOLOR GLAMOUR


Všechny barevné úpravy provádíme za použití produktů značky Framesi. 

Permanentní barva, která díky výtažku z afrického stromu boswellia serrata s protizánětlivým účinkem, chrání vlasovou pokožku před pocity diskomfortu během procesu barvení, chrání celistvost vlasů a vitamíny E a C posilují vlasovou strukturu. S barvou FRAMCOLOR GLAMOUR se můžete těšit na dokonalý lesklý výsledek a až o 50% vyšší odolnost barvy. 

Polotrvalá barva na vlasy FRAMCOLOR ECLECTIC

Velmi šetrná a jemná polotrvalá barva s 3D leskem, bez parfemace, amoniaku a agresivních látek je vhodná i pro nejcitlivější klienty. Je vhodná pro klienty, kteří nechtějí permanentní barvu i pro muže, kteří preferují "diskrétní" barevný výsledek.

S použitím Inovační technologie CAPSULATE COMPLEX barva proniká do vlasového vlákna, uzavírá jeho strukturu a vytváří ochranný plášť kolem vlasu. Výsledkem je delší trvalost barvy, zvýšená odolnost barvy proti vodě a teplu z přístrojů a výrazný lesk vlasů.

Odbarvovací produkty DECOLOR B

Speciální odbarvovací přípravky, které každému blond odstínu dávají půvab spočívající v zářivosti a celistvosti vlasů. Linie Decolor umožňuje co nejvyšší úroveň zesvětlení a současně maximálně respektuje strukturu vlasů.

Pozlacený nebo platinový, jednolitý nebo s kontrastem; každý blond odstín bude dokonalý.

Ošetření vlasů a vlasové pokožky MORPHOSIS

MORPHOSIS je moderní ošetřující linie, ve které jsou hlavní aktivní složkou výtažky z přírodního bohatství Středomoří. Mezi produkty 12 linií Morphosis najdete vše, pro účinné řešení všech obtíží vlasů a vlasové pokožky.