Přihlásit se jako administrátor
Vložte heslo:

Taveti

Bělohorská 91, 636 00 Brno
tel.: +420 777 143 203
 
 

Výživové poradenství

Jídlo – jeho snadná dosažitelnost v kombinaci se spěchem a stresem, podpořená reklamou křičící na nás na každém rohu mají za následek, že počet obézních lidí stále narůstá. To, že se to týká také nás si většinou všimneme, až když se dostaví zdravotní komplikace.

 

Jestli se necítíte ve formě, přijďte zkusit změnu!

Image courtesy of vanillaechoes / FreeDigitalPhotos.net

Naše výživové poradenství není o dietě, hubnutí a zaručeném úbytku kilogramů. Nebízíme Vám změnu Vašich stravovacích návyků, nový pohled na jídlo.

Pomůžeme Vám s orientací v nabídce potravin tak, abyste si mohli vždy pohodlně nakoupit. Doporučíme Vám vhodné pohybové aktivity na podporu Vašeho nového životního stylu.

 

Analýza na přístroji InBody 230

InBody 230

Na moderním diagnostickém přístroji InBody 230 analyzujeme složení Vašeho těla, budeme společně měřit Vaše pokroky a úspěchy.

Provedeme analýzu Vašeho současného jídelníčku a navrhneme Vám nový, včetně zohlednění potravin, které nemáte rádi. Nabídneme Vám vhodné výživové doplňky, které Vám usnadní změnu dosavadních stravovacích návyků.

Pokud budete dodržovat dohodnutá pravidla, podpoříte je pohybem — úbytek kilogramů se dostavá a Vy se budete cítit lépe.

Naše služby můžete využívat sami nebo je darovat blízkým. Chcete-li je nabídnout svým zaměstnancům jako firemní benefit, přijedeme k Vám, zájemcům provedeme základní analýzu a následně se mohou sami rozhodnout, zda budou pokračovat v programu.

 
  • Přesná analýza složení těla metodou DSM-BIA
  • Podíl a hmotnost tukové tkáně v jednotlivých částech těla
  • Podíl a hmotnost svalové tkáně na jednotlivých částech těla
  • Podíl a hmotnost vody, tuků a svalů v celém těle
  • Výpočet BMI, PBF, WHR, BMR (bazální metabolismus)
  • Diagnóza obezity a další zajímavé údaje ...

Více informací najdete na http://miavita.cz/.


nahoruZpět nahoru