Přihlásit se jako administrátor
Vložte heslo:

Taveti

Bělohorská 91, 636 00 Brno
tel.: +420 777 143 203
 
 

Manikúra

Krásné upravené ruce a nehty dnes patří nejen ke každé ženě, ale i muži. Vedle klasické manikúry si u nás můžete dopřát i moderních technik úpravy nehtů a to metodou gelových, gel-akrylových nástaveb či francouzskou manikúrou.

 

Modeláž nehtů

Modeláž nehtů

Dnes tolik oblíbenou modeláž nehtů děláme jak gelem, tak akrylem, popřípadě jejich kombinací. Zdobíme podle nejnovějších trendů, na výběr máte ze široké škály třpytek, laků, ozdob, nálepek, kamínků atd. Pracujeme s kvalitními gely, které vydrží a nepoškozují Vaše zdraví.

 

 

Nové nehty UV gel / Akryl 400,-
Doplnění UV gel / Akryl 350,- až 400,- podle délky
Potažení přírodních nehtu UV gelem 400,-
Zdobeni nehtu (třpitky, kamínky, vice barevných gelu)   50,-
Složité zdobení   80,-
Odstranění hmoty s regenerací 350,-
Oprava nehtu   50,-

Shellac a NSI

Převratná novinka na trhu odsunula klasické lakování na druhou kolej. Tato technika nehet zpevní, zamezí jeho lámání a třepení a nemá žádný negativní vliv na Váš přírodní nehet. Po odstranění Shellacu nebo NSI máte své nehty stále zdravé. Shellac a NSI Vám zaručí brilantní lesk, hloubku barev, dokonalý přirozený vzhled až 3 týdny nošení, žádné poškrábání a obrušování, uschnutí během 2 minut.

cena 350 Kč

Manikúra

Modeláž nehtů

Pokud nemáte zájem o umělé nehty, doporučíme Vám klasická ošetření, jako francouzskou nebo japonskou manikúru. Ne každý si ve svém povolání může dovolit dlouhé a barevně zdobené nehty, pro ty jsou klasická ošetření jediným východiskem, jak mít i tak krásné ruce.

 

 

Základní manikúra – (parafínový zabal s maskou, ošetření, podlak) 200,-
Masáž rukou 100,-
Parafínový zábal na ruce s maskou 100,-
Lakování  50,-
Shellac a NSI lakování + úprava nehtů 350,-

 


nahoruZpět nahoru