Přihlásit se jako administrátor
Vložte heslo:

Taveti

Bělohorská 91, 636 00 Brno
tel.: +420 777 143 203
 
 

Balíčky a slevy

Milé zákaznice, milí zákazníci. Připravili jsme pro Vás balíčky služeb, kterými se Vám pokusíme ulehčit výběr dárků pro Vaše blízké. No přece, která věc udělá Vašemu partnerovi větší radost, než čas, který může věnovat sám sobě? K dispozici jsou Vám následující balíčky.

Relaxační balíček pro ženy

Tento balíček obsahuje dvě úžasně odpočinkové procedury.

 • Celková masáž – nechte hýčkat své tělo, za zvuku relaxační hudby, v příjemném prostředí našeho salonu. Naše školená masérka se bude věnovat každému záhybu vašeho těla od chodidel až po konečky prstů na rukou.
 • Luxusní kosmetické ošetření pleti – i Vaše pleť si zaslouží odpočinek a tak Vám nabízíme celkové kosmetické ošetření pleti, které vaši tvář rozzáří. Tato masáž společně s kosmetickým ošetřením vám navrátí psychickou pohodu a uvolnění od každodenního stresu.

Celá procedura trvá 3,5 hodiny za skvělou cenu 999,-

Zkrášlující balíček pro ženy

Balíček obsahující tři úžasné procedury ke zkrášlení a odpočinku.

 • Kadeřnické služby – naše kadeřnice jsou připraveny splnit Vám jakékoliv přání, ať už máte vlasy barvené či nikoli, dlouhé nebo krátké, rovné nebo vlnité. U nás najdete přesně to po čem vaše vlasy touží.
 • Luxusní manikúra – péče o ruce obsahující ošetření rukou včetně peelingu profesionálními výrobky, masáž a konečný termozábal, který vaše ruce vyživí a zajistí jim sametovou hebkost po zbytek dne.
 • Luxusní pedikúra – perličková koupel příjemně pohladí vaše smysly a následné ošetření vašich nohou s peelingem je znovu probudí k životu. Závěrečná masáž a lakování poté dotvoří celkový pocit pohody a krásy. Tyto procedury podpoří Vaši přirozenou krásu a osobnost.

Procedura trvá 4 úžasné hodiny, které budou patřit jen Vám za cenu 1500,-

Luxusní balíček pro ženy

Balíček obsahující celkovou péči o Vaše tělo i duši.

 • Celková masáž – nechte hýčkat své tělo za zvuku relaxační hudby v příjemném prostředí našeho salonu. Naše školená masérka se bude věnovat každému záhybu vašeho těla od chodidel až po konečky prstů na rukou.
 • Luxusní kosmetické ošetření pleti – i Vaše pleť si zaslouží odpočinek a tak Vám nabízíme celkové kosmetické ošetření pleti, které vaši tvář rozzáří.
 • Kadeřnické služby – naše kadeřnice jsou připraveny splnit Vám jakékoliv přání, ať už máte vlasy barvené či nikoli, dlouhé nebo krátké, rovné nebo vlnité. U nás najdete přesně to po čem vaše vlasy touží.
 • Luxusní manikúra – péče o ruce obsahující ošetření rukou včetně peelingu profesionálními výrobky, masáž a konečný termozábal, který vaše ruce vyživí a zajistí jim sametovou hebkost po zbytek dne.
 • Luxusní pedikúra – perličková koupel příjemně pohladí vaše smysly a následné ošetření vašich nohou s peelingem je znovu probudí k životu. Závěrečná masáž a lakování poté dotvoří celkový pocit pohody a krásy.
 • Líčení – není tajemstvím, že líčení dotváří ženu k dokonalosti. Proto máme pro vás na závěr dne připravené líčení tvořené přímo pro vás, podle vašeho typu pleti a vašeho přání.

Po těchto procedurách budete odcházet odpočatá a jako znovuzrozená. Tyto procedury Vám zaručí 6 hodin patřících jen Vám v celkové ceně 3000 Kč.

Odpočinkový balíček pro muže

Tento balíček je připraven speciálně pro muže a dodá vám odpočinek i zkrášlení v jedné návštěvě našeho studia.

 • Masáž zad a šíje – záda a šíje jsou velmi namáhané části vašeho těla a proto potřebují uvolnění a odpočinek v podobě relaxační masáže. Tato masáž vám zajistí klid a uvolnění od každodenního stresu.
 • Střih vlasů – upravené vlasy patří mezi jednu z nejdůležitějších částí vzhledu člověka. Střih vlasů obsahuje dvakrát mytí vlasů s relaxační masáží pro uvolnění a prokrvení vlasové pokožky, závěrečné sušení a styling.
 • Pedikúra – vaše nohy by měli být upravené a zbavené otlaků. Proto je pro vás k dispozici naše pedikérka, která Vás zbaví nepříjemných otlaků a ztvrdlé kůže a pocit odpočatých nohou podpoří závěrečná masáž.

Tato služba Vám poskytne pocit uvolnění a odpočinku v trvání 2,5 hodiny za celkovou cenu 999,-

Balíček zdraví

Tento balíček Vás nasměruje jak žít a stravovat se zdravě.

 • Celková masáž – nechte hýčkat své tělo za zvuku relaxační hudby v příjemném prostředí našeho salonu. Naše školená masérkase bude věnovat každému záhybu vašeho těla od chodidel až po konečky prstů na rukou.
 • Výživové poradenství – během konzultace trvající 1,5—2 hodiny zhodnotíme Váš stávající jídelníček, upravíme Vaše stravovací návyky a dozvíte se základy sestavování správného jídelníčku včetně výživových doporučení. Poskytneme Vám základní měření na přístroji InBody 230, který vypočítá přesné složení Vašeho těla: celkovou hmotnost, obsah svalové tkáně, tuku, vody a hlavně hodnotu bazálního metabolismu, která je důležitá k sestavení individuálního jídelníčku pro potřeby Vašeho organismu.

Užijete si krásné 4 hodiny plné relaxace a nových informací v celkové hodnotě 999,-


nahoruZpět nahoru